топ
новини
ПОВІДОМИТИ НОВИНУ

Fresh News - дізнавайся першим

вторгнення росії в Україну : всі новини тут Fresh News telegram
19.06.2019 18:22:00

Юрій Бойко відвідав «Житомиртеплокомуненерго» та представив кандидатів у народні депутати України «Опозиційної платформи — за життя» від Житомирської області (ФОТО)

Юрій Бойко відвідав «Житомиртеплокомуненерго» та представив кандидатів у народні депутати України «Опозиційної платформи — за життя» від Житомирської області (ФОТО)

Засновник «Опозиційної платформи — за життя» Юрій Бойко та народний депутат України Юрій Павленко, під час робочої поїздки на Житомирщину, відвідали комунальне підприємство «Житомиртеплокомуненерго».

Політики ознайомилися із роботою підприємства та зустрілися з його працівниками. Юрій Бойко представив план партії по зниженню тарифів,

- повідомляє FreshNews.

Тема тарифів є однією з найболючіших для українців, адже встановлені минулою владою ціни на житлово-комунальні послуги загнали людей у бідність.

Коли ми говоримо про тарифи, то говоримо про труднощі, які виникають у споживачів.

Вже давно зрозуміло, що вони не здатні платити по нинішнім космічним тарифам. Всі наші зусилля направлені на те, аби домовитися про зниження тарифів. Власне, ми це зробили, коли запропонували перейти на прямі контракти з Російською Федерацією, що дозволить знизити вартість газу, а, відповідно, усі комунальні тарифи.

Це буде першим кроком до того, щоб допомогти людям і подолати бідність,
— підкреслив Юрій Бойко.


З іншого боку, вартість енергоносіїв для компаній-постачальників комунальних послуг теж завищена.
Водоканали і теплокомуненерго отримують енергоносії по завищеним цінам.

Зрозуміло, що далі в них не має грошей на виплату заробітних плат працівникам, на переобладнання комунікацій. Усе це призводить до погіршення комунальних послуг в цілому.

Тому ми боремося за зниження ціни на енергоносії для підприємств. Ми зробимо так, що вартість газу буде не вище 3 800 грн. на відмінну від сьогоднішніх більше 8 000 за тисячу кубометрів.

Коли це станеться, десятки тисяч працівників комунальних підприємств отримають підвищення заробітних плат, бо люди зможуть платити,
— наголосив Юрій Бойко.

2.JPG

Ще одним важливим кроком на шляху вирішення «тарифного питання» є списання заборгованості населення за послуги ЖКГ.

На сьогодні заборгованість перевищила 60 мілліардів гривень.

50% цієї суми — 30 мілліардів — це заборгованість за газ.

Тим людям, які накопичили борги, треба їх списати. Левова частина цієї заборгованості виникла через те, що люди просто не в змозі сплачувати за цими космічними тарифами,
— зазначив кандидат у прем’єр-міністри.

1.JPG
Юрій Бойко підкреслив, що опозиціонери зареєстрували законопроекти № 9403 щодо зниження вартості газу, а також № 9527 щодо списання заборгованості населення за комунальні послуги.

Депутат Житомирської міської ради Наталія Леонченко є членом наглядової ради «Теплокомуненерго» та займає активну позицію щодо вирішення проблем підприємства.

Завдяки тісній співпраці з керівництвом Теплокомуненерго та у силу своїх можливостей нам вдається вирішувати проблемні питання підприємства. Маю надію, що так буде і надалі.

Першочерговим завданням «Опозиційної платформи — за життя» є соціальний захист громадян.

А це, зокрема, скасування грабіжницьких тарифів, відновлення соціальних пільг і виплат для українських сімей, надання необхідних субсидій і допомоги. Нами напрацьований ряд законопроектів, які захистять людей. Це в наших силах. Цього чекають від нас люди. Отже, ми обов'язково переможемо!,
— наголосила Наталія Леонченко.

5.JPG

Під час свого візиту до Житомира, Юрій Бойко поспілкувався із житомирянами на вулицях Київській та Михайлівській.

А на Замковій горі, біля каменю на честь заснування Житомира — міста жита і миру, представив кандидатів у народні депутати України «Опозиційної платформи — за життя» від Житомирської області.

Юрій Бойко наголосив, що на Житомирщині сформована ефективна та енергійна команда, яка користується повагою в Україні.
Відповідно до рішення З’їзду партії, в одномандатних виборчих округах Житомирської області кандидатами в народні депутати України висунуто Наталію Леонченко /кандидат від округу №62 — Житомир/, Наталію Онуфрієнко /кандидат від округу №63 — Бердичів/ та Олександра Чорноморця /кандидат від округу №65 — Новоград - Волинський/.

Ще у трьох округах Житомирської області «Опозиційна платформа — за життя» підтримає окремих кандидатів-самовисуванців.

У партійному списку «Опозиційної платформи — за життя» Житомирщина представлена шістьма кандидатами у народні депутати України. Це Юрій Павленко, Анатолій Мелашенко, Наталія Рибак, Раїса Гула, Микола Левківський та Ольга Гречко.

7.JPG
Формування досвідченої та відповідальної перед народом влади є головною умовою для позитивних змін.

Команда Житомирщини є яскравим прикладом національного патріотизму, відповідальності перед виборцем, вірності та захисту його інтересів. Це сплав досвіду і молодості, успіху і перемоги. Разом з «Опозиційною платформою — за життя» ми збудуємо мирну, соціальну державу для кожного українця,
— підкреслив Юрій Павленко.
Наша команда об’єдналася задля досягнення миру. Ми повернемо мир в Україну, тому що це вимога всіх громадян. Це ключове завдання, заради виконання якого ми йдемо в парламент,
— підсумував Юрій Бойко.

ФОТОРЕПОРТАЖ:

свіжі новини прямо в телеграм t.me/FreshNewsZT