топ
новини
ПОВІДОМИТИ НОВИНУ

Fresh News - дізнавайся першим

вторгнення росії в Україну : всі новини тут Fresh News telegram
14.02.2022 12:45:00

В Житомирі відбувся вишкіл із цивільної оборони (ФОТО)

В Житомирі відбувся вишкіл із цивільної оборони (ФОТО)

В умовах напруженої ситуації на наших кордонах, тривожних заяв західних партнерів та новин в іноземних медіа українці продовжують готуватись до захисту країни.

Вже другий тиждень по всій Україні тривають вишколи для цивільного населення в рамках всеукраїнської кампанії «Не панікуй! Готуйся!», ініційованої Громадським штабом оборони за підтримки Національного Корпусу.

Корисне дозвілля і здобуті навички для цивільного захисту — кращий антистрес в поточній ситуації. В цьому у неділю, 13 лютого, переконались 40 житомирян, які прийшли на вишкіл. Учасники отримали корисні знання з парамедицини і тактики, а саме ведення бою в обмеженому просторі (CQB).

Vushkil_002.jpg 13 лютого житомиряни навчалися протидіяти агресору — зокрема навичкам ведення бою в обмеженому просторі (CQB) _ photo _ Національний Корпус
16 лютого — американські спецслужби називають днем, коли Путін знову нападе на Україну. До цього була дата 19 лютого, 24 грудня, середина січня.

Хтось називає ці прогнози (хоча як можна спрогнозувати дії «мавпи з гранатою»?) — спецоперацією на випередження ЦРУ, щоб «зірвати плани Путіна». Зеленський і Ко — закликають «не нагнітати». Власне, як і російське МЗС.

Буде напад зараз чи пізніше, до Олімпіади в Китаї чи після — різниця є тільки для тих, хто ретельно підготовлений,
— пише Андрій Білецький.

dsc_4472.jpgУчасники вишколу отримали знання з парамедицини і тактики «з перших рук» _ photo _ Національний Корпус

dsc_4487.jpgНе панікувати, а готуватися, — закликають у Громадському штабі оборони

Як заспокоїти людей й дати впевненість в наступному тижні? Явно мало просто сказати «зберігайте спокій» у відео. Українці мають запит на такі знання, хочуть вчитися ефективно себе захищати та протистояти ворогу. Не панікувати, а готуватися!

Більше фото та відео згодом на каналі. Аналогічні навчання, організовані Громадським штабом оборони й при підтримці Національного корпусу, пройшли паралельно по багатьох містах України.
Запрошуємо! Контакт для запису на вишколи: 097 304 62 39,
— повідомляють у штабі Громадського опору.

54635465635436 (14).jpg Бажаєш долучитися до захисту країни? Телефонуй (097) 304 62 39

#вишкілдляцивільногонаселення #непанікуй_готуйся #НКЖитомир #цивільна_оборона

Автор: прес-центр партії Національний Корпус
Photo: прес-служба НК, Тарас Орешніков

Фоторепортаж з місця події:

свіжі новини прямо в телеграм t.me/FreshNewsZT