топ
новини
ПОВІДОМИТИ НОВИНУ

Fresh News - дізнавайся першим

вторгнення росії в Україну : всі новини тут Fresh News telegram
09.09.2020 14:08:00

«Слуга Народу» в Житомирській області представила свою команду (ФОТОРЕПОРТАЖ)

«Слуга Народу» в Житомирській області представила свою команду (ФОТОРЕПОРТАЖ)

8 вересня 2020 року «Слуга Народу» в Житомирській області представила свою команду.

Захід відбувся за участі вищого керівництва області під час робочого візиту Президента України на Житомирщину.

Партію «Слуга Народу» представлятимуть відомі в регіоні люди — хоча більшість із них до цього не обіймала державних посад. Разом з командою Президента Зеленського вони зроблять усе, аби стратегічні плани, які раніше залишалися переважно на папері, відтепер стали реальністю для нашої області і країни в цілому.

BRS_5968.jpgЗахід відбувся за участі Президента Володимира Зеленського

Команда партії «Слуга Народу» у Житомирській області:

 • Євдокимов Віктор Валерійович:
ректор Державного університету «Житомирська політехніка», 35-го у рейтингу ТОП-200 серед закладів вищої освіти України.

Майбутній кандидат на посаду міського голови міста Житомир.
 • Самчук Катерина Іванівна:
генеральний директор ПрАТ «Коростенський завод МДФ», кандидат економічних наук, очолювала реалізацію інвестиційних проектів в деревообробній та мебельній промисловості. У державному секторі – за систематичне наповнення бюджету всіх рівнів неодноразово  нагороджена відповідними нагородами.

Майбуня кандидатка на посаду депутата Житомирської обласної ради.
 • Дмитрук Олександр Володимирович:
засновник та директор ТОВ «Житомирська юридична компанія «Кодекс», успішний керівник та громадський діяч. Нагороджений відзнаками Президента України та органів місцевого самоврядування, очолює Житомирський обласний штаб ПП «Слуга Народу».

Майбутній кандидат на посаду депутата Житомирської обласної ради.
 • Борущак Роман Петрович:
завідувач відділення рентген-ендоваскулярної хірургії та інтервенційної радіології обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського Житомирської обласної ради, експерт управління охорони здоров'я Житомирської ОДА за спеціальністю «Рентген-ендоваскулярна хірургія та інтервенційна радіологія», лауреат обласної премії ім.О.Ф. Гербачевського.

Майбутній кандидат на посаду депутата Житомирської обласної ради.
 • Романчук Людмила Донатівна:
проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Поліського національного університету, доктор сільськогосподарських наук, професор. Заслужений працівник сільського господарства України. Має три патенти на винахід, веде спільні міжнародні наукові дослідження з проблем наслідків аварії на Чорнобильській АЕС з Радіаційним центром по захисту населення і радіоекології Ганноверського університету (Німеччина).

Майбутня кандидатка на посаду депутата Житомирської обласної ради.
 • Литвинчук Сергій Анатолійович:
голова Новоград-Волинської районної державної адміністрації.

Майбутній кандидат на посаду міського голови міста Новоград-Волинський.
 • Ющенко Олександр Миколайович:
депутат Житомирської обласної ради, генеральний директор ПП «Меблева фабрика «Мірт».

Майбутній кандидат на посаду депутата Житомирської обласної ради.
 • Федоренко Володимир Ілліч:
перший заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації.

Майбутній кандидат на посаду депутата Житомирської обласної ради.
 • Гладка Ірина Володимирівна:
голова ГО «Мир на долоні», експерт з питань розробки житлових програм, приватний підприємець, екскерівник регіонального управління Держмолодьжитла.

Майбутня кандидатка на посаду депутата Житомирської міської ради.
 • Павленко Олександр Вікторович:
директор Житомирського Науково-дослідного інституту проект реконструкція, фахівець у галузі будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства. За його керівництва реалізовано сотні проектів щодо проектування та будівництва нових об’єктів та реконструкції існуючих. Нагороджений грамотами ОДА та відомчими відзнаками.

Майбутній кандидат на посаду депутата Житомирської міської ради.
 • Дячук Ірина Дмитрівна:
директорка Музею космонавтики імені Сергія Корольова, авторка понад 70 наукових робіт, президент регіонального інноваційно-космічного кластеру «Полісся».

Майбутня кандидатка на посаду депутата Житомирської обласної ради.
 • Донець Валентина Євгенівна:
заслужений лікар України, завідувачка відділенням гінекології Центральної міської лікарні, головний гінеколог Управління охорони здоров'я. Кандидат медичних наук.

Майбутня кандидатка на посаду депутата Житомирської обласної ради.
 • Клімінський Віктор Антонович:
генеральний директор ПраТ «Екотекстиль», ТМ «Легка Хода». Має нагороди за розвиток науки та спорту в Житомирі, вклад в розвиток легкої промисловості України, а також за розвиток профспілки в легкій промисловості України.

Майбутній кандидат на посаду депутата Житомирської міської ради.
 • Позняк Валентина Леонідівна:
завідувач Клубом Житомирського учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих. Організатор і голова громадського об'єднання «Житомирська спілка культури та мистецтв інвалідів». Переможець конкурсів грантових проектів Житомирської ОДА, співавтор Українського культурного фонду всеукраїнського проекту «Бачити серцем».

Майбутній кандидат на посаду депутата Житомирської міської ради.

BRS_5855.jpgКоманду майбутніх кандидатів від СН представив народний депутат Андрій Клочко

Команду кандидатів представив народний депутат України, голова Житомирської обласної організації партії «Слуга Народу» Андрій Клочко:

Команда партії «Слуга Народу» на Житомирщині йде на місцеві вибори. Ми робимо цей крок, бо відчуваємо свою відповідальність — за долю окремих людей, і за долю всієї України,
– каже Андрій Клочко.

Ці люди мають чіткий план розвитку соціально-економічної сфери на Житомирщині як мінімум на найближчі п’ять років, і зроблять все можливе, аби втілити його в життя.

BRS_5896.jpg«Житомир в майбутньому — це місто іновацій, можливостей, комфорту та постійного розвитку», – Віктор Євдокимов

Місто — це не логотип, місто — це сенси, якими наповнюють його мешканці:

Житомир — це місто з унікальним природним ландшафтом. Тетерів тече крізь величні каньони, старі вулиці міста вкриті столітніми липами та каштанами. Це місто дихає життям і хоче жити у гармонії з природою.

Але якщо Ви, пане Президенте, попросите мене показати місто Житомир з висоти пташиного польоту — то мені буде соромно ... у живий Тетерів впадає мертва річка Кам'янка. На головних вулицях Житомира — Київській та Великій Бердичівській — Ви побачите занедбані будинки, з якими міська влада нічого не робить вже багато років поспіль.

Житомиряни не будуть миритися із забрудненням річок і винищенням зелених масивів, з руїнами у центрі міста, з безладом у міському господарстві і анархією у міській рад, з байдужістю місцевих чиновників.

Мріяти про краще майбутнє — корисно. З наших мрій народжуються і амбітні плани.

Житомир в майбутньому — це місто інновацій, можливостей, комфорту та постійного розвитку. Саме таким бачу його я,
– каже майбутній кандидат на посаду міського голови Житомира Віктор Євдокимов.

BRS_6125.jpg«В нашій команді — вчені та менеджери, підприємці та ветерани, лікарі та освітяни, цвіт трудової, інтелектуальної, управлінської і креативної Житомирщини», – Олександр Дмитрук
В нашій команді — вчені та менеджери, підприємці та ветерани, лікарі та освітяни, цвіт трудової, інтелектуальної, управлінської і креативної Житомирщини. Реформа децентралізаці відкрила перед нами нові можливості розвитку, і тепер кожен житомирянин може з упевненістю сказати: «Я – господар на своїй землі!».

Ми чітко та у повній мірі усвідомлюємо свою відповідальність. І ми йдемо перемагати,
– зауважує керівник Житомирського обласного штабу партії «Слуга Народу» Олександр Дмитрук.

Найближчим часом у Житомирі пройде відбудеться обласна конференція ПП «Слуга Народу», де будуть представлені близько 2 000 кандидатів від партії.

Автор: пресслужба Житомирської обласної організації політичної партії «Слуга Народу».

Фоторепортаж:

свіжі новини прямо в телеграм t.me/FreshNewsZT