
11 липня Верховна Рада України з 18-ї спроби прийняла Новий Виборчий кодекс — відповідне рішення підтримали 230 народних депутатів.
Новий закон починає діяти з 01 січня 2023 — тобто, дострокові вибори 21 липня пройдуть ще за традиційною схемою, а всі наступні — вже за новим кодексом,
- повідомляє FreshNews.Ці вибори — останній шанс для житомирян привести до Верховної Ради депутата, який представлятиме інтереси простих українців і жителів регіону.
Саме таким кандидатом є Борис Ткаченко — чоловік, що живе поруч з нами, який зробив себе сам, досягнувши успіхів без підтримки партій і загравань із владою. Він не пропонує «життя по-новому», а робить усе, щоб ми жили краще.

Навіщо нам мажоритарка?
Автори закону розповідають, що «депутати - мажоритарники» нібито підкуповують народ «гречкою». Чи відбувається так насправді? Наскільки великий відсоток виборців, що підтримають кандидата «за гречку» або тисячу гривень?Вибори президента-2019 яскраво продемонстрували — українці обирають свідомо.
Петро Порошенко активно намагався підкупити українців перед виборами — як безпосередньо (згадаємо подарунки 500 - 1000 гривень у Черкасах, що спровокувало скандал всеукраїнського масштабу), так і опосередковано (ми пам'ятаємо «адресну допомогу малозабезпеченим» і широко відому «сітку Порошенко»).Але — все це не спрацювало!
Зазначимо, що й відстежити «куплений вибір» досить складно:
- в кабінках фотографувати заборонено, і це серйозний ризик для виборців;
- існує варіант продемонструвати підроблене фото, або зіпсувати бюлетень вже після фотографування.
Скасування мажоритарки — ключ до прямої узурпації влади великими партіями (читай, великим капіталом).
Плата за участь партії у виборах / внесок в ЦВК / - 4,5 мільйона гривень.
У кого з простих людей є такі гроші? ... Може бути, у Вас? Ні, такі гроші є тільки у олігархів.
Кому це вигідно?
Вибори тільки за партійними списками вигідні лише олігархам — в такий спосіб великий капітал вводить до парламенту «своїх» людей, які в майбутньому підтримають «потрібні» рішення і проголосують «потрібні» закони.Кандидати - самовисуванці — єдина можливість запобігти узурпації влади олігархами і кнопкодавство за вказівкою.
Чи може звичайна людина потрапити до Верховної Ради?
Поки що так!Вибори по мажоритарці — єдиний шанс звичайних людей стати депутатом Верховної Ради, і дійсно щось змінити.
Внесок за участь у виборах в якості депутата-самовисуванця — 41 700 грн. Сума, безумовно, не маленька, але все ж реальна для простих українців середнього класу.
21 липня — приходьте на вибори!
Зробіть свій вибір сьогодні, щоб завтра його не зробили за Вас інші!
Поки що Ви маєте можливість підтримати «свого» кандидата — людину, яку знаєте особисто, бачите його досягнення і готові довірити саме йому представити Ваші інтереси у Верховній Раді.Депутат - мажоритарник дійсно незалежний, не пов'язаний ні партійною ідеологією, ні вказівками згори, і може приймати рішення, грунтуючись лише інтересами виборців – простих українців.
Партія — абсолютно ієрархічна структура, депутати - члени партій голосують за «певні» рішення, просто підтримуючи «лінію партії». Таким чином, втрачається ініціативність та особиста відповідальність депутата — а головною стає позиція лідерів партій (тих, хто фінансує діяльність партій, керуючи нею).
Дуже показовим у цьому сенсі приклад партії «Слуга народу» в Житомирі:
- Партію в Житомирській області представляє Євген Яремчук, який успішно співпрацює з владою та має дружні стосунки з мером Сергієм Сухомлиним і екс-губернатором Ігорем Гундичем.
- Кандидатами від «Слуги народу» раптом стали колишні «порохоботи», а люди, які реально підтримують Зеленського, в партію потрапити не змогли.
Тому, Друзі, користуйтеся моментом — обирайте кандидата, а не партію!
#ZaTkachenka #ЗаТкаченка #зробимокращеразом