топ
новини
ПОВІДОМИТИ НОВИНУ

Fresh News - дізнавайся першим

вторгнення росії в Україну : всі новини тут Fresh News telegram
16.07.2019 18:51:00

Борис Ткаченко: Мажоритарка – останній шанс людей обрати свого кандидата (ФОТО)

Борис Ткаченко: Мажоритарка – останній шанс людей обрати свого кандидата (ФОТО)

11 липня Верховна Рада України з 18-ї спроби прийняла Новий Виборчий кодекс — відповідне рішення підтримали 230 народних депутатів.

Новий закон починає діяти з 01 січня 2023 — тобто, дострокові вибори 21 липня пройдуть ще за традиційною схемою, а всі наступні — вже за новим кодексом,

- повідомляє FreshNews.

Ці вибори — останній шанс для житомирян привести до Верховної Ради депутата, який представлятиме інтереси простих українців і жителів регіону.
Саме таким кандидатом є Борис Ткаченко — чоловік, що живе поруч з нами, який зробив себе сам, досягнувши успіхів без підтримки партій і загравань із владою. Він не пропонує «життя по-новому», а робить усе, щоб ми жили краще.
Rada_001_Small (1).jpg«Задай своє питання президенту», – Борис Ткаченко _ 16/07/2019

Навіщо нам мажоритарка?

Автори закону розповідають, що «депутати - мажоритарники» нібито підкуповують народ «гречкою». Чи відбувається так насправді? Наскільки великий відсоток виборців, що підтримають кандидата «за гречку» або тисячу гривень?
Вибори президента-2019 яскраво продемонстрували — українці обирають свідомо.
Петро Порошенко активно намагався підкупити українців перед виборами — як безпосередньо (згадаємо подарунки 500 - 1000 гривень у Черкасах, що спровокувало скандал всеукраїнського масштабу), так і опосередковано (ми пам'ятаємо «адресну допомогу малозабезпеченим» і широко відому «сітку Порошенко»).
Але — все це не спрацювало!

Зазначимо, що й відстежити «куплений вибір» досить складно:
  • в кабінках фотографувати заборонено, і це серйозний ризик для виборців;
  • існує варіант продемонструвати підроблене фото, або зіпсувати бюлетень вже після фотографування.
Фактично, підкуп грунтується лише на довірі. Тому вся система «підкупу» — скоріше міф, ніж реальність.

Скасування мажоритарки — ключ до прямої узурпації влади великими партіями (читай, великим капіталом).

Плата за участь партії у виборах / внесок в ЦВК / - 4,5 мільйона гривень.

У кого з простих людей є такі гроші? ... Може бути, у Вас? Ні, такі гроші є тільки у олігархів.

Кому це вигідно?

Вибори тільки за партійними списками вигідні лише олігархам — в такий спосіб великий капітал вводить до парламенту «своїх» людей, які в майбутньому підтримають «потрібні» рішення і проголосують «потрібні» закони.

Кандидати - самовисуванці — єдина можливість запобігти узурпації влади олігархами і кнопкодавство за вказівкою.

Чи може звичайна людина потрапити до Верховної Ради?

Поки що так!

Вибори по мажоритарці — єдиний шанс звичайних людей стати депутатом Верховної Ради, і дійсно щось змінити.
Внесок за участь у виборах в якості депутата-самовисуванця — 41 700 грн. Сума, безумовно, не маленька, але все ж реальна для простих українців середнього класу.

21 липня — приходьте на вибори! 

Зробіть свій вибір сьогодні, щоб завтра його не зробили за Вас інші!

Поки що Ви маєте можливість підтримати «свого» кандидата — людину, яку знаєте особисто, бачите його досягнення і готові довірити саме йому представити Ваші інтереси у Верховній Раді.

Депутат - мажоритарник дійсно незалежний, не пов'язаний ні партійною ідеологією, ні вказівками згори, і може приймати рішення, грунтуючись лише інтересами виборців – простих українців.

Партія — абсолютно ієрархічна структура, депутати - члени партій голосують за «певні» рішення, просто підтримуючи «лінію партії». Таким чином, втрачається ініціативність та особиста відповідальність депутата — а головною стає позиція лідерів партій (тих, хто фінансує діяльність партій, керуючи нею).

Дуже показовим у цьому сенсі приклад партії «Слуга народу» в Житомирі:
  • Партію в Житомирській області представляє Євген Яремчук, який успішно співпрацює з владою та має дружні стосунки з мером Сергієм Сухомлиним і екс-губернатором Ігорем Гундичем.

  • Кандидатами від «Слуги народу» раптом стали колишні «порохоботи», а люди, які реально підтримують Зеленського, в партію потрапити не змогли.
Тільки за «мажоритарними» списками до Верховної Ради можуть потрапити представники всіх регіонів країни, і кожен українець отримує свого «особистого» депутата — людину, яка відстоюватиме у Верховній Раді інтереси того регіону, в якому обраний.

Тому, Друзі, користуйтеся моментом — обирайте кандидата, а не партію!

#ZaTkachenka #ЗаТкаченка #зробимокращеразом
свіжі новини прямо в телеграм t.me/FreshNewsZT